En smak av jul på skolen ✨

De siste tre dagene har det vært ekte førjulsmagi på Kvalsund skole.

De siste tre dagene har det vært ekte førjulsmagi på Kvalsund skole.
Sammen med de flotte damene fra Kvalsund sanitetsforening, har elevene bakt småkaker og pepperkakekjeks – akkurat slikt som hører adventstiden til.

Hele skolen har vært fylt med duften av fersk bakst, og stemningen har vært varm og full av smil. Elevenes latter, det gode samarbeidet mellom barn og voksne, mens de skapte gode førjulsminner, har resultert i småkaker i ulike figurer og former.

Slike dager gir en helt spesiell følelse av fellesskap og glede – og det er nettopp dette som gjør adventstiden så fin hos oss, med blant annet dette fantastiske Kvalsund sanitetsforening tilbyr oss.

Så en stor takk til Kvalsund Sanitetsforening for tid, støtte og god hjelp. En stor takk sendes også til alle elevene som bidro til å fylle skolen med ekte juleglede.