Her vises en liste over alle møter det er sendt ut innkalling til. Dersom du klikker på en dato, får du mer informasjon om møtet denne dagen.
 
Clear
     
 

Møteplan 2023

Administrasjonsutvalget

Møteplan 2023
UkeDatoStatusSakskartProtokollMøtebok
716.02.2023   10:00 - 23:00Møtet er under planlegging
1116.03.2023   10:00 - 23:00Møtet er under planlegging
1620.04.2023   10:00 - 23:00Møtet er under planlegging
2202.06.2023   10:00 - 23:00Møtet er under planlegging
2415.06.2023   10:00 - 23:00Møtet er under planlegging

Medlemmer

NavnPartiMedlemMobilEpost
Berit HågensenArbeiderpartietMedlem404 57 914berit.hagensen@hammerfest.kommune.no
Erik JohannessenArbeiderpartietMedlem977 72 453erik.johannessen@hotmail.com
Grete Jensstad SvendsenArbeiderpartietMedlem957 80 983gretesvendsen6@gmail.com
Kurt MethiArbeiderpartietMedlem913 70 896kurt.methi@hammerfest.kommune.no
Silje HolmgrenArbeiderpartietMedlem99296771siljeh_88@hotmail.com
Arne Reidar MyrsethFremskrittspartietMedlem952 47 103arne.myrseth@hammerfest.kommune.no
Vegard Loke RønningKristelig FolkepartiMedlem456 67 879vegardloke@gmail.com
Aud Marie TandbergRødtMedlem917 40 270amtandberg@gmail.com
Lodve SvareSenterpartietMedlem922 35 072lodveas@gmail.com
Eva Gebhardt SjøtunUavhengige representanterVaramedlem959 60 911geb-sjo@online.no
Heidi Marie Mauno SlettenUavhengige representanterVaramedlem952 05 773hmauno1@gmail.com
Jan Tore KvalnesUavhengige representanterVaramedlem400 38 383jan.tore.kvalnes@gmail.com
Tom-Kristian Tommen HermoUavhengige representanterVaramedlem412 34 595tommen1111@outlook.com
Anne-Mette BæiviArbeiderpartietVaramedlem995 30 291ambaeivi@hotmail.com
Christian Bergeton KlaussenArbeiderpartietVaramedlem476 55 014Christian.Klaussen@hammerfest.kommune.no
Ulf-Terje EliassenArbeiderpartietVaramedlem953 30 288ulvf8@hotmail.com
Ingrid Petrikke OlsenSosialistisk VenstrepartiVaramedlem926 34 747ingridpetrikkeo@gmail.com
Laura KjølåsSosialistisk VenstrepartiVaramedlem992 50 374laura.kjolas@gmail.com
Yngve NilsenSosialistisk VenstrepartiVaramedlem988 85 317Yngve.nilsen@kvalsund.kommune.no
Jon Atle BirkelandHøyreVaramedlem917 04 830Jon.Atle.Birkeland@hammerfest.kommune.no
Kristel Monique JørgensenHøyreVaramedlem994 20 597k_monique@hotmail.com
Erik LemikaSenterpartietVaramedlem481 28 385erik@lemika.no
Oddvar LinnesSenterpartietVaramedlem483 63 577oddvar.linnes@gmail.com
Gerd Johanne IsaksenFremskrittspartietVaramedlem951 04 834gerd.isaksen@hammerfest.kommune.no
Truls Olufsen-MehusKristelig FolkepartiVaramedlem474 58 919trulskrf@gmail.com
Linn TjønsøMiljøpartiet De GrønneVaramedlem922 67 172linnnt@gmail.com
Lars Ivar WæhreRødtVaramedlem915 71 663Lars.Ivar.Waehre@hammerfest.kommune.no
Terje WikstrømArbeiderpartietOrdfører904 75 987Terje.Wikstrom@hammerfest.kommune.no
Elisabeth RønningSosialistisk VenstrepartiVaraordfører915 13 578elisaron@hotmail.com
Mauritz NybergFagforbundet401 02 167Mauritz.Nyberg@hammerfest.kommune.no
Snefrid VikFagforbundet917 51 023Snefrid.Vik@hammerfest.kommune.no
Erna Heggem KloFagforbundet (VARA)932 81 486erna.heggem.klo@hammerfest.kommune.no
Tom BrovoldFagforbundet (VARA)970 81 313Tom.Brovold@hammerfest.kommune.no
Nann Irene NilsenUtdanningsforbundet918 44 588nanirene68@gmail.com
Elin KiilUtdanningsforbundet (VARA)908 29 581elin.kiil@hammerfest.kommune.no