Her vises en liste over alle møter det er sendt ut innkalling til. Dersom du klikker på en dato, får du mer informasjon om møtet denne dagen.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Formannskapet

Møteplan 2022
UkeDatoStatusSakskartProtokollMøtebok
427.01.2022   10:00 - 14:45Møtet er ferdig protokollertInnkalling - Formannskapet - 27.01.2022 (Hoveddokument) Protokoll - Formannskapet - 27.01.2022 (Hoveddokument)

Medlemmer

NavnPartiMedlemMobilEpost
Berit HågensenArbeiderpartietMedlem404 57 914berit.hagensen@hammerfest.kommune.no
Erik JohannessenArbeiderpartietMedlem977 72 453erik.johannessen@hotmail.com
Grete SvendsenArbeiderpartietMedlem957 80 983gretesvendsen6@gmail.com
Kaia Charlotte FagerhaugArbeiderpartietMedlem976 18 136kaiafagerhaug@gmail.com
Kurt MethiArbeiderpartietMedlem913 70 896kurt.methi@hammerfest.kommune.no
Arne Reidar MyrsethFremskrittspartietMedlem952 47 103arne.myrseth@hammerfest.kommune.no
Vegard Loke RønningKristelig FolkepartiMedlem456 67 879vegardloke@gmail.com
Aud Marie TandbergRødtMedlem917 40 270amtandberg@gmail.com
Lodve SvareSenterpartietMedlem922 35 072lodveas@gmail.com
Anne-Mette BæiviArbeiderpartietVaramedlem995 30 291ambaeivi@hotmail.com
Christian Bergeton KlaussenArbeiderpartietVaramedlem476 55 014Christian.Klaussen@hammerfest.kommune.no
Eva Gebhardt SjøtunArbeiderpartietVaramedlem959 60 911geb-sjo@online.no
Silje HolmgrenArbeiderpartietVaramedlem992 66 771siljeh_88@hotmail.com
Ulf-Terje EliassenArbeiderpartietVaramedlem953 30 288ulvf8@hotmail.com
Ingrid Petrikke OlsenSosialistisk VenstrepartiVaramedlemingridpetrikkeo@gmail.com
Laura KjølåsSosialistisk VenstrepartiVaramedlem992 50 374laura.kjolas@gmail.com
Yngve NilsenSosialistisk VenstrepartiVaramedlem988 85 317Yngve.nilsen@kvalsund.kommune.no
Heidi Marie Mauno SlettenUavhengige representanterVaramedlem952 05 773hmauno1@gmail.com
Jan Tore KvalnesUavhengige representanterVaramedlem400 38 383jan.tore.kvalnes@gmail.com
Tom-Kristian Tommen HermoUavhengige representanterVaramedlem412 34 595tommen1111@outlook.com
Jon Atle BirkelandHøyreVaramedlem917 04 830Jon.Atle.Birkeland@hammerfest.kommune.no
Kristel Monique JørgensenHøyreVaramedlem994 20 597k_monique@hotmail.com
Erik LemikaSenterpartietVaramedlem481 28 385erik@lemika.no
Oddvar LinnesSenterpartietVaramedlem483 63 577
Gerd Johanne IsaksenFremskrittspartietVaramedlem951 04 834gerd.isaksen@hammerfest.kommune.no
Truls Olufsen-MehusKristelig FolkepartiVaramedlem474 58 919trulskrf@gmail.com
Linn TjønsøMiljøpartiet De GrønneVaramedlem922 67 172linnnt@gmail.com
Lars Ivar WæhreRødtVaramedlem915 71 663Lars.Ivar.Waehre@hammerfest.kommune.no
Terje WikstrømArbeiderpartietOrdfører904 75 987Terje.Wikstrom@hammerfest.kommune.no
Elisabeth RønningSosialistisk VenstrepartiVaraordfører915 13 578elisaron@hotmail.com